Çarşamba, Kasım 30Antalya Spot İkinci El Eşya Alım Satımı
Shadow

ANTALYA IKINCI EL EŞYA

 

Antalya ikinci el eşya Alım Satımı Yapan Firmamız Muratpaşa ilçesinde Hizmet sağlamaktadır. Ev Eşyaları alımı Yapmaktayız. Antalya En Sık Göç Alan bir ilimiz olmasına Karşın bir o kadarda Tayin ve taşınılan bir ilimzidir. Ev Eşyaları Alımı Haricinde ikinci el Otel Malzemeleri alımı, ikinci el Ofis Büro Mobilyaları alımıda Yapmaktayız. Ucuz eşya almak isterseniz Bizimle iletişime geçebilir ve uygun cebinize göre fiyatlarla evinizi ofisinizin eşyalarını satın alabilirsiniz. Antalyada Spot Eşya Almak için antalya spotcular sokagına Bekleriz. Ögrencilerinde Ugrak Mekanı Olan Sokagımızda ikinci el Yatak baza yada Gardrop tarzındaki eşyaları en uygun cazip fiyatlara Kredi Kartı ile sahip olabilirsiniz.

Antalya Spot eşya Güllük PTT Arkasında Spotcular Sokagında ÇANCI SPOT Firma ismiyle Hizmet vermektedir. Sizde eksiklerinizi satın almak için mutlaka bekleriz eşya almanız Şart değil yolunuz ne zaman düşerse bir çayımızı içmeye bekleriz.

Muratpaşa ilçesinde olmanız Haricinde firmamız konyaaltı, Kepez, gibi ilçelerdede ikinci el eşya alımı Yapmaktadır. Yeriniz ister varsakda olsun isterse Kepez Kültür Mah. Yada Lara Kundu’da olsun Biz Antalyanın Tüm Semt Mahallelerine Gidiyoruz. Eşyanızı Yerinde Görüp Fiyat Bilgisi veriyoruz. isterseniz ikinci el eşyanızı Satmak için Bize whatsapp aracılıgıyla resimlerini Gönderin Size Fiyat Bilgisi Verelim

 

 

2 Comments

Comments are closed.